نوید دانه ایرانیان

خوراک نوید دانه ایرانیان محصولی نوآورانه

خوراک-آبزیان-نوید-دانه-ایرانیان-

فهرست مطالب

خوراک نوید دانه ایرانیان محصولی است که در چند سال اخیر نظرات مثبتی از سوی مشتریان دریافت کرده است. این امر باعث شد تا محصولاتی تولید کنیم که در خور اعتمادتان هستند. با این مقاله همراه شوید تا کارخانه و خدمات ما را بهتر بشناسید.

ساخت-خوراک-آبزی

خوراک ماهیان نوید دانه ایرانیان را برای اهداف خود سفارش سازی نمایید:

خط تولید خوراک پلت شامل ذخیره‌سازی مواد خام، ماشین تمیز کردن، دستگاه خرد کن، دستگاه مخلوط کن، دستگاه پلت، دستگاه خنک کننده، دستگاه غربالگری، سیستم‌های بسته‌بندی، حمل‌و‌نقل و سیستم کنترل الکترونیکی را شامل می‌شوند. تمام این فرآیندها فقط به عنوان مرجع است. ما می‌توانیم خوراک نوید دانه ایرانیان برای شما و با توجه به نیازتان سفارشی کنیم. فقط با ما تماس بگیرید. برای ما پیام بگذارید، سپس ما با توجه به نیازتان یک خوراک ماهی مناسب را برایتان فراهم می‌کنیم.

تعهد به کیفیت خوراک نوید دانه ایرانیان

گاهی اوقات لازمه فروش تعهد به کیفیت است. اما حفظ حقوق و منافع مشتری لزوم یک دستاورد خوب پس از فروش می‌باشد. زیرا توانایی در فروش به تنهایی نشان دهنده قدرت یک مجموعه نیست و خدمات پس از فروش نشان دهنده قدرت آن  است. خوراک آبزیان نوید دانه ایرانیان را انتخاب کنید تا اطمینان و آرامش را انتخاب کرده باشید.

خصوصیات خوراک ماهی نوید دانه

خصوصیات-خوراک-آبزیان-ویژه-نوید-دانه

مهم ترین هدف ایجاد یک رژیم تغذیه‌ای کامل با بالاترین ضریب تبدیل خوراک، ارائه یک خوراک سالم است که به راحتی برای آبزی قابل هضم است. در عین حال غذا باید شکل و بافت خود را در آب حفظ کند و در هنگام حمل و نقل و ذخیره سازی پایداری خود را حفظ نماید. تمام این خصوصیات جهت رسیدن به یک رژیم غذای متناسب در محصولات نوید دانه ایرانیان رعایت می‌گردد.

فرآوری مناسب حرف اول خوراک آبزی نوید دانه

صنعت پرورش ماهی در تمام نقاط جهان رشد قابل توجهی را طی می‌کند. که نتیجه آن تقاضای فزاینده برای خوراک آبزیان با کیفیت بالا است. کلید پرورش ماهی موفق فرموله کردن صحیح یک ترکیب همگن از موادی با خواص فیزیکی مناسب است. که این عمل باعث می‌شود محصولات نوید دانه با ویژگی‌های تغذیه‌ای منحصر به فرد، مناسب هر گونه ماهی پردازش گردد. خوراکی که شما تهیه می‌کنید دارای خواص مناسب است و ویژگی‌های لازم برای مقاومت صحیح در آب را به آن می‌دهد.

نوآوری در خوراک آبزی نوید دانه ایرانیان

تولید-کننده-تخصصی-غذای-ماهی

ما به شدت به عملکرد عالی و کیفیت محصولات خود متعهد هستیم. زیرا این مهم ما را به شریکی قوی برای مشتریان خود تبدیل می‌کند. تمرکز ما بر نوآوری و همگامی با پیشرفت‌های  صنعت در جهت افزایش راندمان تولید شما است. ما در تلاش هستیم تا جدیدترین فناوری‌ها را با ساخت خوراک آبزیان نوید دانه ایرانیان  در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

متخصصین نوید دانه و ساخت محصولی با کیفیت

ساخت خوراک آبزیان هم از نظر خصوصیات تغذیه‌ای و هم از نظر فیزیکی نیازهای بسیار بالایی دارند. نیازهای تغذیه‌ای توسط مرحله زندگی یک گونه خاص در نظر گرفته می‌شود. و ویژگی‌های فیزیکی نیز شامل مواردی مانند اندازه و شکل پلت است. به طور مثال چگالی پلت به ما امکان می‌دهد تا خوراک‌های شناور، و غرق شونده تولید نماییم. این موارد تماما جهت ساخت خوراک نوید دانه ایرانیان طراحی و انجام می‌گیرد. بنابراین انتخاب تجهیزات، فناوری‌ها و فرآیندها  کلید اصلی موفقیت است. ما با توجه و درک کامل نیازهای مشتری و به طور خاص نیازهای بازار به شما خدمات می‌دهیم، و برای مشاوره با مشتریان گرامی وقت صرف می‌کنیم. ما یک طرح “استاندارد” کارخانه خوراک آبزی را ترویج یا اعمال نمی‌کنیم و برای هر پروژه بر اساس شایستگی ها، چالش ها و نیازهایتان  ارزیابی‌های خود را انجام می‌دهیم. خروجی این کار عرضه خوراک آبزیان نوید دانه ایرانیان است که متناسب با هدف تولیدی_پرورشی شما است.

سخنی با همکاران خود

بله درست متوجه شدید! منظورمان با شما مشتریان عزیز بود چون رسالت ما این است که شما را همکار خود می‌دانیم و به این همکاری افتخار می‌کنیم.  نوید دانه ایرانیان به عنوان یک تامین‌کننده بزرگ خوراک آبزی‌پروری در جنوب غرب کشور با تهیه طیف کاملی از مواد اولیه با شما همکاری نموده تا فرمولی منحصر به فرد برای آبزی‌پروری شما بسازد. ما  با تامین و تخصص محصول خود، راه حل‌های سفارشی  ارائه می‌دهیم که پایدار، ایمن و با کیفیت هستند. ما تخصص تولید خوراک نوید دانه را با مشتریان خود به اشتراک می گذاریم و موارد لازم را برای نیازهای شما پیدا می‌کنیم. چه برای روش‌های رشد و پرورش در محیط داخلی و چه در فضای باز، راه‌حل‌هایی برای تمام مراحل چرخه زندگی و پرورشی آبزی  داریم.  همچنین  با آشنایی در زمینه‌های حمل‌و‌‌نقل، عملیات و مدیریت محصول، به شما  اطمینان می‌دهیم که تحویل به موقع و در مکان مناسب انجام می‌گیرد.

ما یکی از بزرگترین شرکت های تولید خوراک ماهیان پرورشی هستیم. تجربه ما به ما این امکان را می‌دهد که شکاف بین مشتری و فروشنده را پر کنیم، و عرضه ثابتی از مواد با کیفیت را با قیمت منصفانه در بازار حفظ نمایم، که به ما این امکان را می‌دهد تا با بازدید از مراکز شما و ارتباط با صنعت و دانشگاه مشکلاتتان را رفع و قیمت مصرف کنندگان را کاهش دهیم.

اشتراک گذاری مطلب در پیام‌رسان‌ها :

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه، از جدیدترین جشنواره‌های تخفیف، اخبار و مقالات نوید دانه ایرانیان باخبر شوید!

همچنین بخوانید...