نوید دانه ایرانیان

درباره نوید دانه ایرانیان

پشتیبان شما در جهت بهترین راه‌های پرورش آبزیان

تاریخچه

پرسنل نوید دانه ایرانیان

آشنایی بیشتر با نوید دانه ایرانیان

کارخانه نوید دانه ایرانیان از سال ۱۳۹۱ با دارا بودن سه خط تولید مجزا فعالیت خود را در زمینه تولید خوراک دام، طیور و آبزیان آغاز نموده است. همچنین این کارخانه از سال ۱۳۹۹ با تولید انواع خوراک پلت ماهیان گرمابی(کپور ماهیان) به طور ویژه و پر قدرت تخصص خود را بر این صنعت متمرکز ساخته، از این رو تیم کارشناسان نوید دانه ایرانیان ضمن عقد قرارداد با هیئت علمی گروه شیلات دانشگاه آزاد اسلامی در راستای نظارت بر وضعیت پرورش فارم‌های آبزی، نظارت برجیره، خوراک ماهیان کپور و ساخت مکمل‌های معدنی ویژه و وضعیت کیفی آب استان خوزستان، در راستای فراهم نمودن مایحتاج خوراکی آبزیان خدمت به صنعت پرورش ماهی را در کشور عزیزمان ایران رسالت خویش قرار داده است. کارشناسان این مجموعه همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ بعداز ظهر آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌ب­اشند.

اهداف و رسالت ما

●  ایمنی و سلامت خوراک تولیدی در طول زنجیره غذایی

●   کمک به افزایش اقتصاد محلی از راه تولید ماهی

●   کمک به بهبود کیفیت ماهی‌های پرورشی مشتریان خود

●   کمک به افزایش صادرات

●   افزایش درآمدهای پرورش دهندگان ماهی

نیاز به مشاوره دارید؟

همین حالا با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید

چرا نوید دانه ایرانیان؟

۱. کیفیت بی‌نظیر براساس تحلیل نیازها: خوراک‌های ما با استفاده از مواد با کیفیت بالا تولید می‌شوند که باعث رشد سریع و سالم ماهیان شما می‌شود.

۲. ترکیبات متعادل: ترکیبی دقیق از پروتئین، چربی، ویتامین‌ها و مواد معدنی به معنای تغذیه کامل و توازن‌دار برای ماهیان شماست.

۳. راهنمایی و پشتیبانی مستمر: ما به عنوان مشاوران تغذیه مشتریان خود را، راهنمایی می‌کنیم تا به بهترین نتایج برسند و بهترین عملکرد را از ماهیان خود ببینید.

۴. افزایش رضایت مشتری: رضایت شما اولویت ماست، بنابراین اطمینان حاصل می‌کنیم که خوراک‌های ما با کیفیت و منطبق با انتظارات شما هستند. زیرا با ارائه اطلاعات و آموزش به مشتریان همواره در جهت بازخورد از شما پرورش دهنده گرامی و بهبود مداوم عملکرد خویش پرداخته ایم.

برخی از مشتریان ما

مجتمع پرورش ماهی شهید احمدیان خرمشهر