نوید دانه ایرانیان

اخبار نوید دانه ایرانیان

با رویدادهای نوید دانه همراه شوید

مسابقات شنای رودسر1402

کسب مقام سومی تیم شنای نوید دانه ایرانیان در سری مسابقات کشورری شنای آزاد مردان

۱۲ مرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات شنا آب های آزاد قهرمانی کشور بزرگسالان در رده سنی بالای ۲۵ سال ویژه آقایان عصر روز چهارشنبه (۱۱ مرداد ۱۴۰۲) به میزبانی استان گیلان در شهرستان رودسر برگزار شد.

در پایان این مسابقات تیم شنا ملوان جوان گیلان با کسب ۱۶۰ امتیاز در رده نخست ایستاد. همچنین تیم های پایگاه ملی اسپینر و استان تهران با کسب ۱۰۰ امتیاز بطور مشترک دوم شدند و تیم نوید دانه ایرانیان-خوزستان نیز با کسب ۹۸ امتیاز روی سکوی سوم این دوره از مسابقات کشوری قرار گرفت.

در مسابقات کشوری شنای آزاد مردان، رقابت بسیار سخت است و حضور در رده‌های برتر نیازمند تمرینات سخت، تکنیک بالا و تعهد قوی است. تیم شنای نوید دانه ایرانیان با قرار گرفتن در مقام سوم، به خوبی نشان داده است که در این رشته ورزشی توانایی بالایی دارد و با تلاش و تمرینات خود می‌تواند با رقبا به رقابت بپردازد.

علاوه بر این، اسپانسر شدن نوید دانه ایرانیان نشان از شناخت و توجه صنعت و کسب و کارها به توانمندی و ارزش ورزش دارد. با اسپانسر شدن، تیم ها از حمایت مالی و مشارکت یک سازمان یا شرکت برخوردار می‌شوند، که این کمک به بهبود شرایط آموزشی، تجهیزات و شرایط فنی ورزشکاران تیم کمک می‌کند.

این اقدامات می‌توانند الهام‌بخش برای سایر ورزشکاران، تیم‌ها و فعالان صنعت باشند و نشان دهنده رشد و پیشرفت قابل توجه صنعت ورزش در کشور است.

نمایش همه نمایش خلاصه
اخبار بازدید از مجتمع پرورشی ماهیان گرمابی آزادگان

بازدید و بررسی استخرهای پرورشی مجتمع آزادگان توسط مدیرعامل کارخانه نوید دانه ایرانیان

۶ مرداد ۱۴۰۲

جناب مهندس ضیائیان مدیرعامل شرکت نوید دانه ایرانیان به منظور مشاوره و بررسی استخرهای پرورشی مجتمع آزادگان، به این مجموعه سر زد. در این بازدید، مهندس ضیائیان با توجه به اصول کارخانه که همیشه مبتنی بر مشتری مداری است با دقت بالا به بررسی شرایط و عملکرد استخرهای پرورشی که توسط کارخانه نوید دانه ایرانیان خوراک دهی شده‌اند پرداختند و نقاط قوت و ضعف هر استخر را مورد ارزیابی قرار دادند.

بازدید مدیرعامل شرکت نوید دانه ایرانیان از استخرهای پرورشی مجتمع آزادگان، نشان از تعهد و تمایل شرکت به بهبود و بهینه‌سازی شرایط پرورش آبزیان در استان خوزستان را  دارد. این بازدید به شرکت این امکان را می‌دهد تا به مشکلات و نیازهای استخرها پی ببرد و اقدامات لازم را  جهت بهبود و بهینه‌سازی آنها  در زمینه تغذیه مناسب تر انجام دهد.

با توجه به تجربه و دانش فنی مدیرعامل و تمایل شرکت به بهبود کیفیت و عملکرد استخرهای پرورشی، می‌توان انتظار داشت که اقدامات مؤثری در جهت بهبود شرایط پرورش و افزایش بهره وری صورت گیرد.

نمایش همه نمایش خلاصه
دیدار مدیر عامل با پرورش دهندگان

دیدار مدیرعامل کارخانه با تعدادی از فعالان عرصه پرورش ماهیان گرمابی

۶ تیر ۱۴۰۲

مهندس ضیائیان در یک دیدار با تعدادی از فعالان عرصه پرورش ماهیان گرمابی به منظور بررسی و گفتگو درباره امور مربوط به این صنعت، حضور یافت. در این دیدار، مدیرعامل با ارائه اطلاعات و نظرات خود، به بحث و تبادل نظر با فعالان عرصه پرداخت و به مسائل و چالش‌های موجود در صنعت پرورش ماهیان گرمابی پرداخت.

همچنین، در این جلسه  بررسی مسائل مرتبط با بازاریابی، توسعه و افزایش بهره‌وری در صنعت ماهیان گرمابی نیز پرداخته شد. این دیدار فرصتی مناسب بوده است تا مدیرعامل و فعالان عرصه پرورش ماهیان گرمابی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و تجربیات، دانش و نظرات خود را به اشتراک بگذارند. این تبادل نظرها و گفتگوها می‌تواند منجر به توسعه و بهبود صنعت پرورش ماهیان گرمابی شود و راهکارهای کارآمدتری را برای رونق این صنعت ارائه دهد.

با توجه به علاقه و تمایل مدیرعامل و فعالان عرصه به بهبود و توسعه صنعت پرورش ماهیان گرمابی، می‌توان انتظار داشت که اقدامات مؤثری در جهت بهبود شرایط پرورش، افزایش تولید و کیفیت محصولات و ارتقای سطح علمی و فنی در این صنعت صورت گیرد.

نمایش همه نمایش خلاصه
نوید دانه ایرانیان در یازدهمین دوره نمایشگاه دام، طیور و آبزیان

حضور نوید دانه ایرانیان در یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی دام،طیور و آبزیان

۳ اسفند ۱۴۰۱

نوید دانه ایرانیان، به عنوان یک شرکت برتر در زمینه تولید و صادرات خوراک آبزیان، با حضور فعال در نمایشگاه‌های بین‌المللی صنعت دام، طیور و آبزیان شهرت دارد. در یازدهمین دوره نمایشگاه  دام، طیور و آبزیان که در تاریخ 3 اسفند  در اهواز برگزار شد، نیز شرکت نوید دانه ایرانیان با حضور قوی و برجسته‌ای در رویداد حضور یافت.

نوید دانه ایرانیان در این نمایشگاه، آخرین دستاوردها و محصولات خود را به عرضه کنندگان، تولیدکنندگان و علاقه‌مندان به صنعت دام، طیور و آبزیان معرفی کرد. این شرکت با ارائه خوراک‌های با کیفیت ، توانست نظر مشتریان و بازدیدکنندگان را جلب کند و بازخوردهای مثبتی را به دست آورد.

حضور نوید دانه ایرانیان در این رویداد، فرصت مناسبی برای برقراری ارتباطات تجاری، ایجاد شبکه‌های ارتباطی و به اشتراک گذاری تجربیات با سایر شرکت‌ها و حضاران صنعت دام، طیور و آبزیان بود. علاوه بر آن، این حضور به شرکت نوید دانه ایرانیان امکان می‌دهد تا از رقابت‌ها و تحولات صنعت آگاه شده و بهبودهای لازم را در فعالیت‌های خود اعمال کند.

با توجه به حضور فعال و موفقیت‌آمیز نوید دانه ایرانیان در یازدهمین دوره نمایشگاه دام، طیور و آبزیان، قابلیت‌ها و توانمندی‌های این شرکت در زمینه تولید و صادرات خوراک ماهیان گرمابی به خوبی به نمایش گذاشته شد و نشان از رشد و پیشرفت آن در صنعت مربوطه دارد.

نمایش همه نمایش خلاصه