نوید دانه ایرانیان

کنسانتره‌های دامی کارخانه

فهرست مطالب

کنسانتره‌های دامی کارخانه نوید دانه ایرانیان  نقش مهمی در گسترش تولید ایفا می‌کنند. از آنجا که  در صنعت دامپروری اعم از پرواربندی و شیری، غایت مطلوب دامدار رسیدن به وزن ایده ­آل و تولید میزان بالای شیر با کیفیت در کوتاه‌­ترین زمان ممکن بوده و نیز کاهش هزینه‌­های دوره­‌ی پرورش از مهم‌­ترین دغدغه­‌های دامدار به حساب می‌­آید، بنابراین پرداخت هزینه جهت تأمین کنسانتره نوعی سرمایه‌گذاری به شمار آمده و کارخانه نوید دانه ایرانیان با قریب به ده سال تجربه و دارا بودن بروز ترین خط تولید مش و پلت، مجهزترین آزمایشگاه میکروبیولوژی و شیمیایی و نیز با بهره ­گیری از متخصصان علوم تغذیه و دامپزشکی در زمینه تامین کنسانتره از با کیفیت‌­ترین نهاده ­های دامی (سویا، ذرت، جو، سبوس گندم، کلزا و …)، مکمل­‌های ویتامینه و معدنی، توکسین بایندر و ضد قارچ، همراه زحمت­‌کشان این عرصه در سراسر کشور است.

معرفی انواع کنسانتره‌های دامی کارخانه 

که شامل 5 محصول زیر است:

کنسانتره گاو شیری:

کنسانتره گاو شیری تولید شده در کارخانه نوید دانه ایرانیان با یک برنامه ریزی دقیق زیر نظر متخصصین تغذیه می‌­تواند بطور معنی داری باعث افزایش شیر، باروری و همچنین بالا بردن سیستم ایمنی دام گردیده و از بیماری­‌های متابولیک جلوگیری نماید.

کنسانتره گوساله پرواری:

با استفاده از خوراک­‌های پرواری تولیدی در مرکز تحقیقاتی نوید دانه ایرانیان و همچنین در فارم­‌های دامداران عزیز نتایج ذیل بدست آمده است. این نتایج اضافه وزن یک ماهه دام­ها با ضریب تبدیل 6 به 1 می­باشد.

گوساله­‌های هولشتاین بین 30 تا 38 کیلوگرم اضافه وزن

گوساله­‌های سیمینتال بین 38 تا 48 کیلوگرم اضافه وزن

گوساله­‌های بومی بین 21 تا 28 کیلوگرم اضافه وزن

گاومیش پرواری بین 25 تا 32  کیلوگرم اضافه وزن

کنسانتره پرواری عمومی:

کنسانتره پرواری عمومی با دارا بودن تمامی اقلام مورد نیاز دام سبک و سنگین، به عنوان یک جیره مطلوب و در عین حال مقرون به صرفه پاسخگوی احتیاجات غذایی دام شما است.

*خوشحال می‌شویم نظرات  و تجربیات خود را در مورد این محصولات با ما در میان بگذارید.

 

 

اشتراک گذاری مطلب در پیام‌رسان‌ها :

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه، از جدیدترین جشنواره‌های تخفیف، اخبار و مقالات نوید دانه ایرانیان باخبر شوید!

همچنین بخوانید...